Dzisiaj jest: 24.5.2018, imieniny: Joanny, Zdenka, Zuzanny

FAQ - Pytania i odpowiedzi

1. Czy dodawanie ogłoszeń jest bezpłatne?

Samodzielne dodawanie ogłoszeń, przetargów, wyciągów, zamówień, wykazów i wszystkich innych treści jest bezpłatne. Dodać można dowolną ilość ogłoszeń. Za żadne z nich nie zostanie naliczona opłata.  Ogłoszenia dodane samodzielnie można edytować w dowolnej chwili w swoim panelu użytkownika.

2. jak zlecić dodanie ogłoszenia?

Aby zlecić dodanie ogłoszenia wystarczy przesłać jego treść na adres e-mail info@publiczne.net w formacie tekstowym - .doc, .docx, .txt, .odt lub w .pdf. W treści e-maila prosimy o uwzględnienie dokładnej daty publikacji i danych do faktury. Gdy ogłoszenie zostanie dodane otrzymają Państwo fakturę oraz link potwierdzający ukazanie się ogłoszenia.

3. Co może zawierać treść ogłoszenia i czy można je edytować?

Ogłoszenie oprócz tekstu może zawierać zdjęcia w formacie .jpg, filmy, dokumenty .pdf, dane kontaktowe, adres, adres strony internetowej użytkownika.
Ogłoszenia można edytować. Jeśli ogłoszenie zostało dodane przez pracownika publiczne.net można je edytować po skontaktowaniu się pod numerem tel. 504 100 919 lub e-mail : info@publiczne.net. Jeśli ogłoszenie dodaliście Państwo samodzielnie wystarczy zalogować się na swoje konto w publiczne.net i w zakładce Moje Konto > Moje ogłoszenia kliknąć Edycja przy wybranym ogłoszeniu.
 

4. W jaki sposób dostarczane są faktury i jaki jest termin płatności za dodanie ogłoszenia przez pracownika publiczne.net?

Faktury otrzymują Państwo domyślnie drogą elektroniczną na wskazany adres e-mail. Na życzenie wysyłamy faktury pocztą tradycyjną. Aby otrzymywać faktury pocztą tradycyjną prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy. Standardowy termin płatności za dodanie ogłoszenia wynosi 7-14 dni.
 

5. Ile trzeba czekać na dodanie ogłoszenia i kiedy zostanie ono aktywowane?

Ogłoszenie dodane jest przez pracownika publiczne.net w dniu w którym zostało do nas przesłane lub w wyznaczonym przez Państwa terminie. Aktywacja ogłoszenia (by było widoczne na stronie) odbywa się od razu po dodaniu ogłoszenia bez względu na stan płatności.


6. Co to jest abonament i jak z niego korzystać?
 
Usługa abonamentu jest skierowana do firm/urzędów/instytucji ogłaszających przetargi, zamówienia publiczne, wyciągi, wykazy, licytacje i inne informacje publiczne. W ciągu roku takich Ogłoszeń może się nazbierać całkiem sporo. 
Obejmuje nieograniczoną ilość ogłoszeń przez wybrany okres. Ogłoszenia dodawane są przez pracownika publiczne.net i również są opatrzone potwierdzeniem przesyłanym na Państwa adres e-mail.

 
 
 
Aby zamówić abonament prosimy o kontakt. Przekażemy Państwu formularz zamówienia abonamentu do wypełnienia. Podpisany formularz należy odesłać na adres e-mail : info@publiczne.net lub pocztą tradycyjną na adres naszej siedziby :
Ul. Spadzista 7, 57-300 Kłodzko. Następnie otrzymają Państwo fakturę i od razu będzie można dodawać ogłoszenia.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Aplikacja mobilna Publiczne.net już dostępna! Pobierz na swój telefon i bądź na bieżąco! Kliknij tutaj po szczegółowe informacje.