Dzisiaj jest: 24.5.2018, imieniny: Joanny, Zdenka, Zuzanny

Abonament - ogłoszenia bez limitu

Usługa abonamentu jest skierowana do firm/urzędów/instytucji ogłaszających przetargi, zamówienia publiczne, wyciągi, wykazy, licytacje i inne informacje publiczne. W ciągu roku takich Ogłoszeń może się nazbierać całkiem sporo. 

W abonamencie użytkownik dodaje ogłoszenia za pośrednictwem pracownika publiczne.net lub - jeśli tak wybierze, samodzielnie. Oprócz publikacji ogłoszeń w dzienniku publiczne.net pojawią się one również w najbardziej rozpoznawalnych i wartościowych z punktu widzenia reklamy portalach nieruchomościowych. Publiczne.net posiada certyfikat partnerstwa grupy Melog-Morizon będącej jednym z liderów rynku portali nieruchomościowych w Polsce.


 
* ilość portali może ulec zmianie ze względu na rodzaj ogłoszenia oraz w miarę rozwoju publiczne.net
Grafika pochodzi z serwisu www.domy.pl


Koszty abonamentu są ustalane indywidualnie. Przygotowaliśmy opcję abonamentów 6-miesięcznego oraz 12-miesięcznego uprawniające do dodawania ogłoszeń bez limitu. Poniżej przedstawiamy zestawienie wszystkich cech tej oferty.
 

 

Aby zamówić abonament zapraszamy do kontaktu pod numerem +48 504 100 919 lub e-mail : info@publiczne.net. Otrzymają Państwo formularz zamówienia do wypełnienia. Następnie na jego podstawie wygenerujemy i prześlemy fakturę. Ogłoszenia można umieszczać od razu po otrzymaniu faktury, bez względu na stan płatności. Dzień dokonania wpłaty jest dniem rozpoczynającym okres abonamentowy.

Dodawanie ogłoszeń za pośrednictwem pracownika publiczne.net wygląda następująco :

1. Przesyłają Państwo treść ogłoszenia wraz z datą od-do publikacji ogłoszenia.

2. Ogłoszenie zostaje dodane przez pracownika publiczne.net i na Państwa adres e-mail zostaje przesłane potwierdzenie publikacji wraz z linkiem do ogłoszenia. Dodatkowo ogłoszenia promujemy w serwisie Facebook do 7 dni od daty publikacji w serwisie publiczne.net. Ogłoszenia można edytować.


 
 
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Aplikacja mobilna Publiczne.net już dostępna! Pobierz na swój telefon i bądź na bieżąco! Kliknij tutaj po szczegółowe informacje.