Dzisiaj jest: 21.5.2018, imieniny: Jana, Moniki, Wiktora

Aplikacja mobilna - pobierz!

Aplikacja mobilna Publiczne.net już dostępna!

 
Pobierz na swój telefon lub tablet aplikację mobilną Publiczne.net.  Wygodna baza przedsiębiorców z całego kraju oraz najświeższe przetargi i okazje inwestycyjne trafią wprost na Twoje urządzenie. Aplikacja dostępna jest bezpłatnie dla systemów Android w sklepie Google Play oraz Apple iOs w sklepie Apple Store na platformie iTunes. 
 
 

Pobierz aplikację klikając w jeden z poniższych banerów :
 

 lub zeskanuj kod QR
Funkcje aplikacji :

1. PROkatalog biznesowy XXI wieku - przeglądaj szczegółowe oferty firm z całej Polski, również z Twojej okolicy. Ponadto wszystkie firmy możesz wyszukać na mapie za pomocą jednego kliknięcia.

Masz firmę? Dodaj ją do katalogu i korzystaj z nowej strony internetowej z pełną reklamą swojej działalności. Daj się znaleźć w internecie!

2. Ogłoszenia - najnowsze przetargi, komunikaty i oferty inwestycyjne ze wszystkich 16 regionów Polski dostępne za pomocą jednego kliknięcia. Korzystaj z wygodnej mapy ogłoszeń gdziekolwiek się znajdujesz. Nie przegapisz żadnej okazji.


Chcesz dodać ogłoszenie? Zarejestruj bezpłatne konto i wypełnij krótki formularz dodawania oferty. Twoje ogłoszenie trafi na skrzynki e-mail wszystkich zainteresowanych. 

3. Powiadamiacz - funkcja pozwala na otrzymywanie bezpłatnych powiadomień o nowych ogłoszeniach zgodnych z Twoimi wymaganiami. Ogłoszenia wysyłane są na Twój adres e-mail gdy tylko pojawi się oferta, którą możesz być zainteresowany.    
 


 
 
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Aplikacja mobilna Publiczne.net już dostępna! Pobierz na swój telefon i bądź na bieżąco! Kliknij tutaj po szczegółowe informacje.