Dzisiaj jest: 21.4.2018, imieniny: Jarosława, Konrada, Selmy

Informacje prawne

Publiczne.net jest publikatorem powszechnym. 

Dziennik został zarejestrowany w Krajowym Rejestrze Sądowym Dzienników i Czasopism pod numerem Pr-299


Serwis internetowy spełnia wymogi  prasy ogólnokrajowej oraz prasy o zasięgu obejmującym co najmniej dany powiat oraz spełnienia wymóg określony w prawie prasowym pod względem tytułu stałego, częstotliwości ukazywania się i posiadania nr wydania. Ponadto otrzymał świadectwo legalności wydawane tylko serwisom, które pozytywnie ukończyły audyt prawny, wpis Generalnego Inspektoratu Ochrony Danych Osobowych oraz jest partnerem programu Rzetelna Firma.

Serwis publiczne.net spełnia wymogi określone w rozporządzeniu Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji w sprawie dokumentacji przetwarzania danych osobowych oraz warunków technicznych i organizacyjnych, jakim powinny odpowiadać urządzenia i systemy informatyczne służace do przetwarzania danych osobowych z dnia 24 kwietnia 2004 r. (Dz.U. Nr 100, poz. 1024)
  

Informacje prawne do pobrania poniżej :
 

Wpis poświadczający rejestrację portalu www.publiczne.net jako czasopismo dziennik -
- wersja PDF 

Zmiany wprowadzone we wpisie do do Krajowego Rejestru Sądowego Dzienników i Czasopism
- wersja PDF

Opinia prawna Kancelarii Prawa Gospodarczego na temat zasad funkcjonowania serwisu www.publiczne.net
- wersja PDF 

Świadectwo Legalności serwisu
- wersja PDF 

Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Aplikacja mobilna Publiczne.net już dostępna! Pobierz na swój telefon i bądź na bieżąco! Kliknij tutaj po szczegółowe informacje.