Dzisiaj jest: 24.5.2018, imieniny: Joanny, Zdenka, Zuzanny

Czym jest Publiczne.net?Portal publiczne.net powstał z myślą o firmach i instytucjach zgłaszających zapotrzebowanie na profesjonalną platformę reklamową dla biznesu oraz prezentacji przetargów, inwestycji i zamówień publicznych.

Zakładając bezpłatne konto Użytkownik otrzymuje możliwość zamieszczania przetargów, inwestycji i  komunikatów, a także może reklamować swoją firmę. Zasięg publikacji jest ogólnopolski.


 


Publiczne.net dla przetargów, inwestycji i zamówień publicznych

Słuchamy i udoskonalamy. Dziennik został dostosowany nie tylko do wymogów prawa prasowego. Kształt tej platformy jest w dużej mierze zasługą urzędników, którzy już z niej korzystają. Zadbaliśmy o jakość i prostotę użytkowania. Możliwości techniczne Publiczne.net pozwalają na zamieszczenie ogłoszenia w kilka minut. Nie ma potrzeby kontrolowania kalendarza by zakończyć emisję ponieważ ogłoszenie wygasa automatycznie w ustalonym przez urzędnika dniu. Zakres informacji, które obsługuje dziennik jest największy na polskim rynku - tekst, szczegółowe dokumenty z mapami, tabelami, zdjęcia i wideo to tylko część z nich. Wszystko dostępne za pomocą kilku kliknięć.
   
Pomagamy kojarzyć strony. Publiczne.net jest połączone z katalogiem biznesowym, który w swoich zasobach posiada przedsiębiorców z całego kraju. Firmy zainteresowane przede wszystkim przetargami i zamówieniami publicznymi korzystają z funkcji powiadamiania o najnowszych ogłoszeniach z urzędów. Gdy urzędnik zamieszcza w serwisie ogłoszenie, automatycznie trafia ono na adres e-mail zainteresowanego. Funkcja powiadamiania pozwoli urzędowi poszerzyć grono odbiorców, zwiększyć zyski z przeprowadzanych przetargów i bez wysiłku pozyskać wartościowych klientów. Jest bezpłatna!    

Ogłoszenia nie tylko na Publiczne.net. Oprócz emisji w serwisie www.publiczne.net ogłoszenia pojawiają się na portalach społecznościowych w grupie osób i firm zainteresowanych przetargami i okazjami inwestycyjnymi. W zależności od rodzaju współpracy publikujemy również w około 20 serwisach prezentujących nieruchomości i inwestycje.

Prawne aspekty funkcjonowania. Dziennik został zarejestrowany w Krajowym Rejestrze Sądowym Dzienników i Czasopism pod numerem Pr-299. Publiczne.net spełnia wymogi  prasy ogólnokrajowej oraz prasy o zasięgu obejmującym co najmniej dany powiat oraz spełnienia wymóg określony w prawie prasowym pod względem tytułu stałego, częstotliwości ukazywania się i posiadania nr wydania. Ponadto otrzymał świadectwo legalności, jest zarejestrowany w GIODO oraz uczestniczy w programie KRD Rzetelna Firma.


 


Publiczne.net dla firm - PROkatalog biznesowy 

Publiczne.net to rozbudowany katalog biznesowy dla firm. Firmy korzystające z tej formy reklamy są łatwo wyszukiwane w sieci www. Dzięki połączeniu profilu reklamowego w publiczne.net ze sklepem internetowym użytkownika lub profilem allegro, klienci mogą nie tylko zapoznać się ze szczególowymi informacjami o firmie, ale również mają możliwość dokonania zakupu produktów i usług firmy. Sprzedawać można również bezpośrednio przez serwis publiczne.net. Wszystko w jednym miejscu. Profil reklamowy obejmuje szeroką prezentację działalności firmy :

  • opis działalności
  • linki reklamowe
  • mapa dojazdu
  • dane lokalizacyjne
  • godziny i dni otwarcia
  • bezpośredni formularz kontaktowy
  • galerię
  • sprzedaż produktów i usług online
  • moderowany panel opinii i recenzji
  • powiadomienia o najnowszych inwestycjach i okazjach przetargowych z całej Polski zgodnych z kryteriami użytkownika.


Szczegółowe informacje na temat katalogu dostępne są tutaj : http://publiczne.net/strona/katalog-firm-i-jego-mozliwosci 

 


Publiczne.net od kuchni

Na kadrę czuwającą nad prawidłowym funkcjonowaniem systemu składają się osoby z praktycznym doświadczeniem na rynku ogłoszeń publicznych oraz osoby ściśle związane z branżą reklamową i technologiami informacyjnymi. Dbamy o najwyższą jakość świadczonych usług analizując wskaźniki rynkowe i wsłuchując się w potrzeby klientów. Siedziba redakcji znajduje się w sercu Kotliny Kłodzkiej, Kłodzku.

Stawiamy na reklamę. Publiczne.net to nie projekt, a pełny program realizowany w oparciu o profesjonalne działania marketingowe. Reklamujemy się i udoskonalamy dla Państwa. Aktualnie znaleźć nas można we wtorkowych wydaniach Gazety Wyborczej, usłyszeć w radiu RMF MAXX, zobaczyć w internecie na portalach nieruchomościowych, społecznościowych (Facebook) i oczywiście w Google. Kończymy prace nad produkcją animowanego spotu reklamowego.  

Jesteśmy mobilni. Zachęcamy do bezpłatnego pobrania aplikacji Publiczne.net na telefony i tablety by przeglądać ogłoszenia w dowolnym miejscu na urządzeniach mobilnych. Aplikacja dostępna jest w Google Play oraz Apple Store.


 
 

Zapraszamy do zapoznania się z dokumentacją naszej unikalnej platformy marketingowej

 

Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Aplikacja mobilna Publiczne.net już dostępna! Pobierz na swój telefon i bądź na bieżąco! Kliknij tutaj po szczegółowe informacje.