Dzisiaj jest: 24.5.2018, imieniny: Joanny, Zdenka, Zuzanny

Ogłoszenia - informacje

Zapraszamy do zamieszczania ogłoszeń na łamach dziennika prasowego www.publiczne.net. Za pośrednictwem publiczne.net ogłoszą Państwo aukcje, licytacje, wyciągi, konkursy, zaproszenia, rokowania, wykazy, informacje, przetargi na usługi, dostawy, prace budowlane czy sprzedaż nieruchomości, a także zareklamują zamówienia publiczne.
 
DODAWANIE POJEDYNCZYCH OGŁOSZEŃ PRZEZ UŻYTKOWNIKÓW


Umieszczanie ogłoszeń samodzielnie jest całkowicie bezpłatne. Ogłoszenia można nieodpłatnie zmieniać, edytować  i usuwać w dowolnym momencie. Dodać można dowolną ilość ogłoszeń. Jedynym warunkiem bezpłatnych ogłoszeń jest dodawanie ich samodzielnie przez użytkownika.
Dodanie ogłoszenia jest możliwe na okres od 21 do 360 dni. Ogłoszenia pojawiają się na stronie od razu po dodaniu. Na stronie każdego ogłoszenia dostępna jest opcja druku opublikowanych informacji.

Ta forma współpracy nie wymaga podpisywania umów. Wystarczy założyć konto użytkownika i dodawać ogłoszenia bez ograniczeń! 

 

 
DODAWNIE POJEDYNCZYCH OGŁOSZEŃ ZA POŚREDNICTWEM PRACOWNIKA PUBLICZNE.NET

 
Inną opcją współpracy jest umieszczanie ogłoszeń za pośrednictwem pracownika publiczne.net.  Jest to usługa płatna 30 zł netto za dodanie jednego ogłoszenia.

Dodanie ogłoszenia jest możliwe na dowolny okres wybrany przez Państwa. Wystarczy przesłać je na adres e-mail: info@publiczne.net z określeniem daty publikacji i danymi do faktury. Następnie należy zaczekać aż pracownik publiczne.net doda ogłoszenie (zawsze w wyznaczony przez Państwa dzień) i prześle fakturę wraz z linkiem potwierdzającym publikację.
Ta forma współpracy nie wymaga podpisywania umów ani zakładania konta w serwisie. 

 
ABONAMENTY NA DODAWANIE NIEOGRANICZONEJ LICZBY OGŁOSZEŃ Z PUBLIKACJĄ NA PORTALACH NIERUCHOMOŚCIOWYCH

 
Posiadamy również abonamenty półroczne i roczne na zamieszczanie ogłoszeń. Usługa abonamentu jest skierowana do firm/urzędów/instytucji ogłaszających przetargi, zamówienia publiczne, wyciągi, wykazy, licytacje i inne informacje publiczne. W ciągu roku takich Ogłoszeń może się nazbierać całkiem sporo. 
W abonamencie użytkownik dodaje ogłoszenia za pośrednictwem pracownika publiczne.net lub - jeśli tak wybierze, samodzielnie. Oprócz publikacji ogłoszeń w dzienniku publiczne.net pojawią się one również w najbardziej rozpoznawalnych i wartościowych z punktu widzenia szybkiej sprzedaży portalach nieruchomościowych. Publiczne.net posiada certyfikat partnerstwa grupy Melog-Morizon będącej jednym z liderów rynku portali nieruchomościowych w Polsce.

 
ilość portali może ulec zmianie ze względu na rodzaj ogłoszenia oraz w miarę rozwoju publiczne.net
Grafika pochodzi z serwisu www.domy.pl


 
Koszty abonamentu są ustalane indywidualnie. Przygotowaliśmy opcję abonamentów 6-miesięcznego oraz 12-miesięcznego uprawniające do dodawania ogłoszeń bez limitu.  Służymy pomocą i wiemy jak ważne są terminowe publikacje.
 
CO MOŻE ZAWIERAĆ OGŁOSZENIE?


Ogłoszenie może zawierać opis tekstowy, dane teleadresowe, linki do stron zewnętrznych,  zdjęcia w formacie .jpg, filmy oraz dokumenty w formacie .pdf

 
PROMOWANIE OGŁOSZEŃ 

 
Skuteczność ogłoszeń można zwiększać wykupując opcję promowania. Promowanie pozwala wyróżnić ogłoszenie i przyciągnąć potencjalnych klientów. 

Dostępne rodzaje promocji to wyróżnienie (odznaczenie ogłoszenia kolorem na liście ogłoszeń)

 ogłoszenie PREMIUM (odznaczenie ogłoszenia kolorem na liście ogłoszeń i umieszczenie na szczycie listy wyszukiwania) oraz ogłoszenie PREMIUM PLUS (promocja ogłoszenia na stronie głównej serwisu oraz na górze w wynikach kategorii). 

Wystawiamy faktury, udostępniamy wygodne płatności online w systemie PayU - bezpośrednio z konta bankowego, PayPal - dla płatności polskich i zagranicznych oraz przelew tradycyjny.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i e-mailowego w celu poznania szczegółów.


 

 
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Aplikacja mobilna Publiczne.net już dostępna! Pobierz na swój telefon i bądź na bieżąco! Kliknij tutaj po szczegółowe informacje.